Loading ...

Sportovně dětský den

Datum vydání:: 2024-07-19 09:46:39

Pro rodiny s dětmi jsme uspořádali sportovně-dětský den, který se konal v sobotu 21.9.2019. Přesvědčte se prostřednictvím nádherných fotografií (zachycených okem pana fotografa Petra Kopřivy) o tom, že jsme tento den pojali opravdu ve velkém stylu. Ještě aby ne, když i v dospělosti máme co do činění se stavebnicemi.

V tento den nás potěšilo nádherné slunečné počasí, které nás doprovázelo po celou dobu.

Pro děti i dospělé byla připravena opravdu pestrá paleta atrakcí a sportovních aktivit, jež všem daly pořádně zabrat. Děti si užívaly především nafukovací atrakce nebo tzv. „mouchu“, se kterou se (za pomocí speciálního obleku) po výskoku přilepily na stěnu. Rodiče tak měli jistotu, že jim rozdováděná dítka nikam neutečou. Nesměla chybět ani pohádková KOMA stezka, virtuální střelba na divoká prasata nebo jízda areálem na ponících. Všechny potěšily také tradiční dílničky, malování na obličej a každoroční exkluzivní KOMA atrakce – rebelské sprejování na fólie uskladněných modulů.

Dospělí mohli využít řadu stanovišť se sportovními aktivitami. Zahrát si mohli ping-pong, streetball nebo lidský stolní fotbal, ve kterém se hráči vžili do rolí plastových postaviček z klasického stolního fotbálku. Pro individualisty byla připravena lukostřelba i jízda na kolečkových bruslích.

O hudební produkci se postarala nadějná teenagerská skupina SYMPL, jejíž členové vytvořili báječnou atmosféru, která se rozezněla celým areálem.

Pro zájemce jsme uspořádali také exkurzi v našem úspěšném pavilonu pro EXPO 2015.

Děkujeme za účast i všudypřítomnou radost, kterou jste celý den šířili.

Hlavní partneři